Blog Sayfamız

Göğüs Estetiği alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Ameliyatsız Göğüs Estetiği

Ameliyatsız Göğüs Estetiği

Göğüs küçüklüğünü sinir bozucu bulan ve slikon ile de göğüsünü büyütme istemeyen bayanlar için alternatifler mevcuttur. Bu alternatiflerin en başında dolgu maddeleri ve yağ enjeksiyonu vardır.

İşlem cerrahi olmadığı için klinikte rahatca yapılabilir ve genel anestezide gerektirmez. Oldukça pratik ve kolay bir estetik operasyondur.

Biz Bu işlemi Nasıl Yapıyoruz ?

İşlemi muayenehane ortamında ortalama 45 dk içerisinde yapıyoruz etki süresi ortalama 10 yıl kadar sürüyor. 10 yıl sonra da göğüse enjekte edilen yağların bir kısmı eriyebilir.

Enjekte edilen yağlar vücudun uygun bölgesinden seçilir ve işlenir daha sonrada göğüse aktarılır. Yağ enjeksiyonunun yanında dolgu maddesi ile de göğüs büyütme işlemi yapıyoruz ancak büyütmede dolgu maddesini hastalarımıza önermiyoruz . Eğer ameliyatsız olarak göğüslerinizi büyütmek istiyorsanız en doğal olanı kendi vücut yağınızın enjekte edilmesidir.

Ameliyatsız Göğüs  büyütme Estetiğinin Avantajları

En birinci avantajı genel anestezi alınmamasıdır. İkinci en büyük avantajı ise ameliyatın izsiz olmasıdır. Bu ameliyatların izsiz yapılabiliyor olması yada genel anestezi alınmaması bazı hastalarımız için çok büyük önem arz eder. Bu ameliyatlarda interaktif işlem yapıldığı için yani hasta baygın olmadığı için ameliyat esnasında konuşabilir ve göğüs ölçüsünü kendi belirleme gibi de bir lüksü olabilir. Kendi yağının ne kadar enjekte edileceğine doktor ile beraber işlem esnasında karar verir.

İşlem sonrası sosyal hayatınıza rahatlıkla döne bilirsiniz. İşlemin her hangi bir yan etkisi yoktur tamamen kendi yağınız olduğu için bu ameliyat zararlı olmayacak şekilde çok rahat yapılabilir.

Bu ameliyatta yapılamayan bir hasta gurubu vardır. Bu hastalar zayıf ve vücudundan yağ alınamayacak hastalardır.

İşlem Maliyeti

Maliyeti silikon ile meme büyütme ameliyatından çok daha azdır. İşlem sonrası muayene ye gelip gelmeyeceğininizi doktorunuz belirler. Bunun dışında kullanmanız gereken bir ilaç yoktur.

Bu Sayfa 704 kez Ziyaret Edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir