Blog Sayfamız

Göğüs Estetiği alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Göğüs Küçültme Estetiği

Göğüs Küçültme Estetiği

Bu Makale Kadınlara Özgüdür

TEMEL FELSEFEMİZ

Hastalarımızın göğüslerini onların isteği ve muayene bulguları doğrultusunda olabilecek en estetik en güzel görünüme kavuşturmak ve dikiş izlerini de ters t tekniği ve kendiliğinden eriyen dikişler sayesinde minimal dereceye indirmek temel felsefemiz ve hedefimizdir..

Esteport ailesi olarak her operasyonda olduğu gibi göğüs küçültme operasyonlarında da beklentilerinizi karşılayacağımıza hatta beklentilerinizin de üzerine çıkacağımıza emin olabilirsiniz..

Kadınlardaki orantısız göğüs ( meme ) büyümesinin ana nedeni genetik faktörlerdir. Bunun ile beraber hamilelik sonrası çocuk emzirme, fazla kilo alma gibi faktörlerde göğüs simetrisini bozar ve göğüslerin aşırı büyümesine ve sarkmasına neden olur. Bizim için bu aşırı büyüme ve sarkıklık sadece bir estetik işlem değil aynı zamanda tedavidir. Çünkü kişide psikolojik ve bedensel sorunlara yol açar. Örneğin; Psikolojik olarak özgüven kaybı ve ruh sağlığının bozulması gibi.. Fiziki olarak; göğüs altlarında pişikler, rahatsız edici derecede sütyen izleri, sırt ve boyun ağrıları gibi bir çok farklı şekilde etkiler.

Göğüslerdeki aşırı büyümenin ve sarkmanın tek tedavisi cerrahi operasyondur.

Ameliyatımızı anlaşmalı olduğumuzu hastahane veya tıp merkezlerinde gerçekleştiriyoruz. Ortalama 2-2:30 saat sürüyor. Bu işlem farklı tekniklerle yapılabilir. Ancak bizim tercih ettiğimiz ve en iyi teknik ters T tekniğidir. Operasyondan sonra  aynı gün veya 1 gün sonra taburcu olabilirsiniz. Hangi gün taburcu edersek edelim eğer ameliyat sonrası dren kullanmışsak mutlaka dreninizi alıp öyle taburcu ederiz. Taburcu olduktan sonra yaklaşık 5 gün flaster bandaj uygulaması yapıyoruz daha sonra  muayene için kliniğimize geldiğinizde flaster bandajları çıkartıyoruz. Daha sonrada bir süre sporcu sütyeni kullanmanız gerekiyor.

İyileşme Süreci

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile estetik cerrahi de oldukça gelişmiştir. Bu yüzden kullandığımız teknik ve kendiliğinden eriyen dikişler sayesinde flaster bandaj kullanımından sonra yani yaklaşık 4-5 gün sonra sosyal ve iş hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

Göğüs Küçültme Fiyatları

Maalesef estetik işlemler ile ilgi fiyatlarımızı internetten yayınlayamıyoruz. Ama kliniğimizi arayarak veya mail atarak rahatlıkla fiyat ortalamamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu Sayfa 341 kez Ziyaret Edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir